Léto už pomalu končí, děti půjdou do škol a my máme před sebou víkend s posledním ohlášeným srazem. Nevím, čím to je ale i když je přes týden i jiné víkendy počasí mizerné, tak když máme zraz, tak to vyjde. To samé bylo i v sobotu. V pátek jsme nejeli a druhý den ráno vyrážíme. Spočítaný to bylo celkem dobře ale díky uzavírkám a objížďkám jsme dorazili až po jedenácté, kdy už parta s Romanem v čele vyrazila na vyjížďku. Tak jsme si dali oběd a potom individuální výlet na přehradu a zříceninu hradu Lichnice. Po cestě jsme potkali pár strojů s ještě většími opozdilci než jsme my a tak se vracíme kolem čtvrté zpět. Po přivítání se převlékneme a vyrážíme na pěší výlet podél přehrady. Na šestou jsme zpět a za chvíli dorazila celá banda. Přeuspořádali se stoly na terase a sedělo se a kecalo. Až když bylo celkem chladno, přesouváme se do připravené místnosti a zábava pokračuje. Kolem půlnoci se jde na kutě.

Ráno od osmi snídaně formou švédského stolu a pak už se pomalu balí a první, co to mají nejdál, vyrážejí k domovu. Kolem desáté "přišla řada" i na nás a uháníme k domovu. Bylo to hezké a už se těšíme na další společné srazy a cesty.

Highslide JS
Sečská přehrada.
Highslide JS
Sečská přehrada a Káťa.
Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Rozcestník pod hradem
Hrad Lichnice
Vstupní brána
Skupinové foto