Ahoj všichni.

Tyto stránky budou věnovány všem fajn lidičkám a akcím, kterých se společně účastníme.

Jsem rád, že se mi konečně podařilo dostát slovu a tyto akce na web dát. Nicméně stejně ještě chybí nějaké popisy. Kdyby jste někdo měl radu, nápad... dejte určitě vědět třeba na mail, nebo (dole) do knihy.

Oslava 50. narozenin Evelíny i Jardy Veselých - Kladno - Květen 2010
Oslava 50. narozenin Valiny - Slaný - Březen 2010
Country taneční - Kladno u Zlatého selátka 28. 10. 2006
Dobrá akce na rozpohybování před zimní hybernací. Pravda, ke konci jsme trochu stávkovali, ale nakonec nás někdo na parket vždycky vytahnul. Výuka byla intenzivní ale dneska už si stejně nic z toho nepamatujeme. Hlavně, že byla dobrá atmosféra a nálada. Akci dávala dohromady Evelína a "klobouk dolů", bylo to na jedničku :-) Jen škoda, že oproti jiným akcím, bylo volného času poměrně málo. Tak se stalo, že my, kteří se během roku moc s jinými nevidíme, jsme ani neměli dost času "na pokec" s ostatními. Jinak ale paráda a už se těšíme na další akce.
Silvestr v Nové Huti 6. - 8. 1. 2006
Zatím poslední akcí byl Silvestr po Silvestru, konaný na Šumavě v Nové Huti, v chatě Škola. Byla to první akce co pamatuji, na které chyběl nejhlavnější pořadatel Panáček. Bohužel stalo se, že teploty mu nedovolily přijet. Každopádně jsme na něj mysleli a při "vstupu do Nového roku" jsme mu zazpívali hymnu do mobilu. Toho dne dopoledne jsem měl první křest na běžkách. Naštěstí se vše obešlo bez zlomenin končetin i lyží. Večer začal poněkud napínavě, když se kdosi z party zkušených ozval s prosbou o odvoz z lokality daleko mimo vytyčenou trasu... Naštěstí vše dobře dopadlo a večer se vydařil. Druhý den následovalo balení, úklid pod přísným dohledem nervozního správce a odstěhování se do vozů. Mnozí ještě vyrazili na lyže a ostatní se pomalu trousili ke svým domovům.
Sázava z Týnce do Pikovic 29. 5. 2005
Díky množství práce u nás jsem se neúčastnil sobotního výletu ale dorazil jsem až v podvečer do Prosečnice, kde máme zajištěný nocleh. Je tu příjemná zahrádka a večerní program brzy nabere na obrátkách. Piva tu sice mají téměř cizokrajných názvů ale přijdou k chuti a nikdo si nestěžuje. Druhý den odvážíme auto do Pikovic a vracíme se vlakem přes Prosečnici, kde ostatní přistupují, do Týnce nad Sázavou, kde je tradiční start. Přebíráme lodě s příslušenstvím a připravujeme se. Cesta byla dobrá, leč mokrá. Ve vodě jsme skončili celkem 3x, takže na obědě v Kamenném přívozu skoro nepijeme :-) No, už se to vydařilo i líp, ale v zásadě si nestěžujeme. Jen příští účast si musíme lépe promyslet... :-)))
Túra v okolí Týnce 29. 5. 2004 a Sázava z Týnce do Pikovic 30. 5. 2004
Při této akci jsme ubytování kousek za Týncem v Bukovanech.
Túra Voda
Pochod Praha - Prčice z Votic 15. 5. 2004
Této akce jsem se nemohl zúčastnit, neb jsem byl drahou polovičkou zaúkolován na dodělání její chaty. Také jak je na posledních fotkách vidět, při cestě zpět se stavěli to občíhnout, jestli jsem se náhodou neflákal :-) Každopádně za ten víkend jsem byl víc orvanej, než kdybych do těch Prčic šel...
Pochod Praha - Prčice z Votic 17. 5. 2003
(zatím bez popisu)
Silvestr v Prášilech 3. - 5. 1. 2003
(zatím bez popisu)
Dividýlko Slaný 26. 10. 2002
(zatím bez popisu)
Sázava z Týnce do Pikovic 25. - 26. 5. 2002
(zatím bez popisu)
Pochod Praha - Prčice z Votic 18. 5. 2002
První akce, kterou jsem s vámi absolvoval.


© 2004 - poslední aktualizace 30. 10. 2006

Od 22. 1. 2005 jste:  návštěvník